Moderná čakáreň

Zavádzame moderné trendy nielen do ambulancie, ale aj do čakárne.

Kôli vypisovaniu receptu už nemusíte čakať v čakárni. Objednajte si recept aspoň deň vopred online na eCasenka. Pri využití eČasenky Vás SMS správa upozorní, keď bude Váš recept pripravený na vyzdvihnutie. Bude pripravený u sestričky v ambulancii. Predstavujeme Vám objednávací systém (ečasenku).

Využite možnosť konzultovať Vaše otázky alebo si objednajte recept  aj prostredníctvom kontaktného formulára, kde uvediete Vaše meno, priezvisko a kontaktný email, na ktorý Vám radi odpovieme. V prípade, že si budete chcieť objednať recept, nezabudnite do správy uviesť Vaše rodné číslo. Predpisujeme iba lieky, ktoré pacient dlhodobo užíva, nepredpisujeme lieky, ktoré vyžadujú osobitné vyšetrenie ako napr. antibiotiká, lieky od bolesti a podobne.

Pacient si po príchode do čakárne vytlačí poradový lístok. Na lístku má okrem svojho čísla aj krátky jedinečný kód. Môže čakať na mieste, alebo SMS-kou odoslať kód z lístka a odísť. Včas predtým, ako sa jeho poradové číslo dostane na rad, mu systém eČasenka pošle SMS aby sa vrátil. Pacient príde do čakárne a v krátkom čase bude vybavený. Nový systém Vám tiež umožní zaradiť sa do poradia prostredníctvom internetu pohodlne z Vášho domu s možnosťou nechať sa privolať SMS správou.

Veríme, že nový systém zvýši komfort pre našich pacientov.

Viac informácií o spôsobe objednávania nájdete na adrese: https://www.ecasenka.sk

VYUŽITE možnosť OBJEDNAŤ SA prostredníctvom eČASENKY
a zaradiť sa do poradia POHODLNE Z DOMU, ako aj OBJEDNAŤ SI RECEPTY, po vystavení ktorých budete informovaní SMSkou.

Tešíme sa na Vašu návštevu !  

VYUŽITE možnosť OBJEDNAŤ SA prostredníctvom eČASENKY a zaradiť sa do poradia POHODLNE Z DOMU
moderná čakáreň
Overlay Image
Download FREE E-Book
Overlay Image
ONLINE komunikácia
Napíšte nám cez virtuálnu sestru